Ücretsiz Bilgi Al

İletişim formumu doldurarak, danışmanlarımızdan ücretsiz bilgi alabilirsiniz.

Birde bizi referanslarımızdan dinleyin.

LEYLA ASLANLI

EĞİTİMLER AŞIRI MÜKEMMEL. Çok eğitim elde ettim ve çok memnunum. Uzmanlığımın en yüksek seviyeye çatdırılması benim için çok önemli. Teşekkürler emeği geçen her kese.

HARİKA HİÇYILMAZ

Harika

SEVDA YILDIZ

Her anlamda bana çok katkısı olan çok verimli dolu dolu bir eğitim oldu...

SAİME AGRA

O kadar güzel bir proje ki bu, sadece insanların meslek sahibi olmasına değil, kişilerin kendilerini bulmalarına, kişisel gelişimlerine ta en derinden dokunan bir çalışmaya imza attığınız için ben bir vatandaş olarak çok teşekkür ederim. Kendimde var olan, kullanmak isteyipte kullanmadığım yönlerimi, harekete geçirmeme çok yardımcı oldu. Umarım tüm meslek gruplarındaki kişilerde bu eğitimi birgün hepsi alırlar ve belki birgün dünya daha adil bir yer olur... Saygılarımla

TUĞÇE ÇETİN

teşekkürler

SHEMSHAT ORESHEVA

kurs icin tesekur derim cok guzel bilgiler aldim

ÖZER BARBAROS

Gözde hanıma teşekkür ederim

SEMA ÇELEBİ

Başarılarınızın devamını dilerim

ARİFE KARAÇETE

Merhaba, çok fazla işisel gelişim videosu izleyen, eğitim, seminerlere katılan, kitap okuyan birisi olarak , bilgilerimi daha da geliştirmek için kayıt yaptırmıştım ve eğitim içeriği, hocalarımızın iletişim dili beklentilerimin üstünde çıktı ve kendime yeni hedefler koymama yardımcı oldu. kesinlikle bu eğitim programında başarılı olabilirsem ileri seviye kurslarına devam edeceğim. teşekkürler.

TUĞCE SEZEN

GERÇEKTEN İNSANIN KENDİNİ GELİŞTİRDİĞİ ÇOK GÜZEL BİR EĞİTİM-YAŞAM KOÇLUĞU EĞİTİMİ!:)İNSANIN ÖNCELİKLE KENDİ KOÇU,SONRASINDA SEVDİKLERİ İNSANLARIN HAYATINA DOKUNMAK İÇİN ÇOK GÜZEL BİR BAŞLANGIÇ SERÜVENİ!:)

LALE KARAKOÇ SÖKMENSÜER

merhaba, 1- öncelikle üç yanlış cevabımın doğru cevaplarını öğrenmek istiyorum. 2- bu süreçte danışmanım Melike Hanım'a nazik ve bilgilendirici yaklaşımı için teşekkür ediyorum.

ELMAS KEYFCI

Dilek hanıma ve Sefer bey yasam koçluğu eğitim videolarını hepsini izledim.emeğiniz için teşekkür ederim.Bu anlattıklarınızı uyguladığımızda kendimizi sürekli gelistirdigimizde yaşamkoçu oluyoruz.

GİZEM YEŞİLKAYA

yenı öğrenci sayılırım ancak , öğrenci temsilcim eda cok yardımsever ve güleryüzlü ,yaşam koçlugu egıtımı vıdeolarınızda cok keyıflı ve cok sey öğrenıyorum tavsıye ederım .

MİNE ÇELİKKAYA

ARANIZA KATILDIGIM İÇİN ÇOK MUTLUYUM...

EMİNE İYİKALP

Videolarınızı beğeniyorum

AYFER SALTAN OLADİ

Merhaba, Eğitimin kapsamından son derece memnun kaldım.. Daha iteraktif olması açısından eğitimciler isteyen katılımcılar ile randevu verilmek sureti ile online 1:1 görüşme yapabilseler daha etkin olurdu.. (örneğin 30 dk) Diğer yandan; isteyen öğrenciler ile makul bir ücret karşılığında eğitimciler ile gerçek bir koçluk görüşmesi deneyimlenmesi yapılabilir görüşündeyim.

GÜLDÜREN SOMOĞLU

Daha işin başındayım, iyi gideceğini ümit ediyorum

ÖZLEM TOZLU

Elacigim ilgine teşekkürler ??

ŞAZİYE GÖNENÇ

Guzel seyler olacak

SELMA KARASÖĞÜT

Merhaba

GÖKNUR KARAPINAR

Cok egitici ve onemli bir proje

AHMET BAYSAN

Verilecek sertifikalar görsel olarak iyileştirilirse daha güzel olur.

AHMET BAYSAN

1-Çok güzel ve kıymetli bilgiler edindim,bu bilgilerin uygulanması kişilerin yaşam kalitesini artıracağı muhakkaktır.

NEJLA SAĞIR

Aknet Ege guvenıyorum. Iyı bır egıtım alacagıma ınanıyorum.

GÜL SAYDAM

Super

MERVE TANK

Yeşim hanımın başvuru ile başlayıp eğitim sürecinin tamamında muhteşem ilgisi ve yönelttiğim tüm sorulara eksiksiz cevaplayarak doğru yönlendirmeleriyle süreç boyunca yalnız bırakmayarak ciddi anlamda memnuniyetimi kazandılar. Kurum da çalışanları da gerçekten müthiş bir disiplin ve ciddiyetle işlerini memnuniyet odaklı yapıyorlar. İlginize çok çok teşekkür ediyorum. Bu kadar memnun olacağımı düşünmemiştim. Sertifika deyince aklıma ilk gelecek isim oldunuz.

HANDAN ARSLAN

Kaliteli eğitim çok beğendim

ENES AKÇA

Güzel bir eğitim programı herkese başarılar

ZEYNEP ACAR UÇAR

Feda sağlamak için mukemmel

FATMA BOYRAZ

Sizden daha etkili videoları en kısa zamanda bekliyorum.

FATMA BOYRAZ

Kurs bitimi yaşam kalitemin artacağına dönük inancım beni heyecanlandırıyor:)

Öğrenmeye Hazır Mısın?

Güçlü kadromuz, bilgi ve deneyimlerimiz ile hazırlanan sertifika programlarıyla iş dünyasında hep bir adım önde ol!
 Formu Doldurun, Sizi Arayalım